Mācītājs G.Bērziņš šobrīd draudzē nekalpos, jo ir lūdzis sabata gadu pārdomām. Viņu aizvietos LELBP Latvijas apgabala mācītāji, galvenokārt mācītājs Ainārs Kostanda. Tāpēc lūdzam sazināties ar turpmāk minētajiem mācītājiem vai draudzes priekšnieci.Mūsu mācītājs - Gundars Bērziņš


Mācītājs Gundars kalpošanu mūsu draudzē uzsāka 25. jūlijā 2020. gadā.

Teoloģisko izglītību ieguvis Latvijas Universitātes Teoloģijas Fakultātē un Lutera Akadēmijā. Ordinēts mācītāja amatā 2000. gadā. 

Draudzes darbā mācītājs jau ir kopš 1991. gada. Sākotnēji kā svētdienas skolas skolotājs Rīgas Mežaparka draudzē un vēlāk kā iesvētības nodarbību vadītājs.

1992. gadā uzsāk darbu kā kapelāns Juglas Neredzīgo Centrā. 

No 1994. līdz 2011. gadam bija Baltezera draudzes mācītājs. Paralēli no 1997. gada līdz 2006. gadam bija misijas Luterāņu Stunda (www.stunda.lv) vadītājs.

No 2012. - 2015. gadam mācītājs Latviešu draudzēs Kanādā - Otavā un Montreālā.


Gundaram ir 3 bērni un sieva Dzirkstīte. Ģimene dzīvo Ādažos, tomēr mācītājs ir gatavs satikties un palīdzēt ikvienam Aizputes apkārtnē. Droši zvaniet vai rakstiet, ja ir nodoms kristīties, iesvētīties, laulāties vai ir nepieciešama padomdošana krīzē vai sērās. Mācītājs apmeklē slimniekus un veic arī kristīgu izvadīšanu. Ja nepieciešams iesvētīt mājvietas vai darba vietas, mācītājs ir atsaucīgs un palīdzēs.

tālrunis: 29114222

epasts: berzinsgundars@gmail.com